Preloader
Blogi web 2.0 zostały wycofane z oficjalnej sprzedaży
Blogi web 2.0 zostały wycofane z oficjalnej sprzedaży
Blogi web 2.0 zostały wycofane z oficjalnej sprzedaży

Blogi web 2.0 zostały wycofane z automatycznej sprzedaży w panelu TechSEO, jednak to nie koniec ich oficjalnej dystrybucji. 


Przez pewien czas, w panelu była dostępna lista wygasłych nazw blogów web 2.0 (m.in tumblr.com). Taka usługa w chwili obecnej nie cieszy się zbyt duża popularnością, dlatego została wycofana. W chwili obecnej, blogi nadal można zamówić kontaktując się z nami poprzez e-mail: [email protected]

Na chwilę obecną, oferujemy rozbudowane konta tumblr.com przez co możesz zaopatrzyć się u nas nie tylko w wygasłe nazwy, ale także gotowe konta które:

- posiadają avatar i opis
- mogą zostać wstępnie wypełnione treścią
- są założone zważając na bezpieczeństwo konta

Poza blogami tumblr.com oferujemy także pozostałe blogi. Wystarczy skontaktować się z nami i podać platformę która Cię interesuje. W przypadku większych ilości, prócz samej rejestracji możemy rozbudować konta podobnie jak w przypadku platformy tumblr. Istnieje także możliwość zakupu wygasłych nazw i zarejestrowania ich samodzielnie. 

Istnieje możliwość, aby zarejestrować także wygasłe nazwy które już posiadasz. Możemy także, rozbudować istniejące konta które dotychczas posiadasz. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]